KURZY PRO JEDNOTLIVCE
 ONLINE I NAŽIVO

Nenechte si ničit své tělo sedavým životem a získejte zpět své zdraví a energii do života. 
 
 ZASLOUŽÍTE SI TO!

3 MAGICKÉ CVIKY
 (videonávod + eBook)

 

Detailní videonávod a ebook pro 3 jednoduché cviky, díky kterým uvolníte kompletní skupinu svalů namáhaných celodenním sezením v kanceláři. Skvělá kombinace pro vás, kdo nemáte dostatek času a hledáte základní řešení přinášející vysoce efektivní účinek. Dopřejete tak příjemné uvolnění a protažení celému tělu třeba během pár minut večer před spánkem.

Cena: DNES 97 Kč

MASTERCLASS:
 Sedavý život bez bolestí
 (komplexní online kurz)

Tento komplexní kurz je ideální pro všechny, kdo trávíte denně hodiny seděním v kanceláři nebo u počítače každý den a cítíte již negativní dopady na svém těle. Naučíte se cviky, které vám pomohou zbavit se bolestí a ztuhlosti zad, krční páteře, nohou, zápěstí, karpálních tunelů, pálících očí a všech ostatních partií, které jsou častým důsledkem sedavého životního stylu. Kurz vám také detailně ukáže, jak správně nastavit váš pracovní stůl, židli a počítač pro ergonomickou podporu vašeho těla. Kromě toho se dozvíte jednoduché techniky pro okamžité snížení stresu a zvýšení energie. Klíčovým prvkem kurzu je, že vás provede krok za krokem, abyste si nově nabyté dovednosti velmi přirozeně začlenili do svého každodenního života.

Cena: DNES 1.997 Kč

MASTERCLASS:
  Sedavý život bez bolestí

(NAŽIVO)

Zažijte náš komplexní kurz pro zdravé tělo v kanceláři NAŽIVO. Pravidelně děláme kurz i v "offline" podobě, navíc s rozšířeným obsahem. Na kurzu s vámi všechny cviky i nastavení ergonomie projdeme osobně v naší kanceláři, abyste si byli jistí, že vše děláte správně. Každému se budeme věnovat i individuálně. Společně vybereme správné  cviky, které jsou nejvhodnější pro vaše konkrétní problémy. Z kurzu tak odejdete s osobním akčním plánem. Získáte také kompletní obsah online kurzu "Masterclass: Sedavý život bez bolestí" plus spoustu dalších bonusů.

Cena: DNES 3.997 Kč