Bolí vás záda, krční páteř, zatuhlé svalstvo, karpály? Cítíte se bez energie?

KOMPLEXNÍ KURZY PRO ZDRAVÝ ŽIVOT PŘI KAŽDODENNÍ SEDAVÉ PRÁCI V KANCELÁŘI 

ZDRAVÁ KANCELÁŘ plus nabízí komplexní pohled a praktická řešení na problémy se sedavým zaměstnáním. Základem jsou 3 hlavní elementy - ergonomické nastavení pracovního prostředí, efektivní a jednoduchá cvičení a odbourávání stresu. 

VEZMI SVÉ ZDRAVÍ DO SVÝCH RUKOU A POJĎ S NÁMI DO TOHO !

Jak v našich online kurzech pro jednotlivce, tak při osobních kurzech ve firmách, procházíme všechny aspekty rizik a problémů spojených se sedavým způsobem života.
  
 Naučíte se superjednoduché cviky, které vám pomohou
zbavit se bolestí zad, krční páteře, zatuhlých a zkrácených svalů a šlach, karpálních tunelů a mnoha dalších problémů
 
 Zjistíte, jak si správně nastavit pracovní prostředí - židli, stůl a monitor. Projdeme i jendoduchá dechová cvičení, která vám pomohou k okamžitému uvolnění a nabití nové energie.


Kdo je autorem kurzů?


 Ahoj, jmenuji se Pepa Šverma...

... a většina lidí mě zná jako běžce, koordinátora celosvětové mírové štafety Peace Run nebo certifikovaného instruktora ChiRunningu. 

 Ano, to jsem já (a díku tomu jsem i poznal, jak s tělem pracují nejlepší vrcholoví sportovci)...ale mou největší vášní a životním posláním je propagace 
zdravého životního stylu a dlouhověkosti s celostním přístupem k našemu tělu.
 

 A jsem také člověk jako vy, který tráví nespočet hodin sezením u počítače a cítil jsem dopady tohoto životního stylu na své tělo. Bolesti zad a bederní páteře, píchání pod lopatkami, bolest hlavy, velké napětí ve všech svalech zkracovaných každodenním sezením. 

 S odhodláním najít řešení jsem spojil všechny své znalosti z univerzity tělesné výchovy, certifikátu z fyzioterapietriků vrcholových sportovců a také zkušenosti z thai-chi a jógy, kterou jsem vyučoval v USA ...  
  ... a sestavil jsem programy speciálně určeny  na protažení a posílení svalů namáhaných každodenním sezením, s důrazem na jednoduchost, rychlost a hlavně KOMPLEXITU účinku pro lidi pracující dlouhodobě v kancelářích.

Nejprve jsem dlouhé týdny a měsíce tvořil a testoval různé kombinace cviků na sobě, následně na svých přátelích, abych viděl výsledky. A když jsem pozoroval, k jak úžasným změnám v jejich životech dochází, rozhodl jsem se nabídnout tyto programy i široké veřejnosti.
 
 Od té doby stovky lidí úspěšně adaptovalo tyto jednoduché rutiny do svého života a dosáhli výrazného zlepšení svého celkového zdraví a pohody navzdory každodennímu sezení v kanceláři. 
 

S úctou ke zdravému životu, Pepa.

 © ZdraváKancelářPlus.cz, kontakt pepa@zdravakancelarplus.cz
  Obchodní podmínky