Ahoj, jmenuji se Pepa Šverma a jsem autorem kurzů 
 Zdravá Kancelář Plus

Většina lidí mě zná jako běžce, koordinátora celosvětové mírové štafety Peace Run nebo Master instruktora ChiRunningu.

Ano, to jsem já a díku tomu jsem i poznal, jak s tělem pracují nejlepší vrcholoví sportovci. Zároveň mou největší vášní a životním posláním je propagace 
zdravého životního stylu a dlouhověkosti s celostním přístupem k našemu tělu.
 

 A jsem také člověk jako vy, který tráví nespočet hodin sezením u počítače a cítil jsem dopady tohoto životního stylu na své tělo. Bolesti zad a bederní páteře, píchání pod lopatkami, bolest hlavy, velké napětí ve všech svalech zkracovaných každodenním sezením. 

S odhodláním najít řešení jsem spojil všechny své znalosti z univerzity tělesné výchovy, certifikátů z fyzioterapietriků vrcholových sportovců a také zkušenosti z thai-chi a jógy, které denně cvičím. Sestavil jsem programy speciálně určené na protažení a posílení svalů namáhaných každodenním sezením, s důrazem na jednoduchost, rychlost a přitom KOMPLEXITU.

Nejprve jsem dlouhé týdny a měsíce testoval různé kombinace cviků na sobě, abych našel co nejúčinnější sestavy.  Následně na svých přátelích. A když jsem pozoroval, k jak úžasným změnám v jejich životech dochází, rozhodl jsem se nabídnout tyto programy i všem ostatním.

A dnes mám radost, že můžu pomocí kurzů, školení, TV rozhovorů a podcastů pomáhat zlepšovat zdraví široké veřejnosti
 
 

 Všechny své životní zkušenosti a znalosti čerpám neustálým studiem a také inspirací od skvělých lidí, které při organizaci různých projektů potkávám.

Prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D., je český fyzioterapeut, odborně se zaměřující především na pohybovou patologii dětí. Mezi laickou veřejností je znám díky své fyzioterapeutické péči o vrcholové české sportovce (například desetibojaře Tomáše Dvořáka a Romana Šebrleho, oštěpaře Jana Železného, sprinterku Ludmilu Formanovou, tenistu Radka Štěpánka, hokejistu Jaromíra Jágra či běžkyni na lyžích Kateřinu Neumannovou).
V Praze 2018 na kongresu DNS (Dynamická Neuromaskulární Stabilizace)

Ondřej Synek - český reprezentant ve skifu. Je 5-ti násobný mistr světa a dvakrát stříbrný a jednou bronzový medailista na Olympijských hrách. 
 Rokytnice nad Jizerou, 2019

Tereza Maxová - česká topmodelka, která v roce 1997 začala se svojí charitativní činností v rámci Nadace Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem ve více než 200 dětských domovech, kojeneckých ústavech a dětských centrech. 
 Praha, běh Teribear 2016

  Radek Jaroš - český horolezec. Stal se 15. horolezcem na světě a prvním Čechem, který vystoupil na všech 14 světových osmitisícovek bez použití kyslíku. 
 Praha, Valdštejnská zahrada 2018 

Wim Hof = ICEMAN: uběhl maraton po namibijské poušti, aniž by měl s sebou doušek vody, za arktickým kruhem zvládl maraton při minus dvaceti stupních jen v šortkách a sandálech a půlmaraton v šortkách a bosý. Odborníci už dokonce potvrdili, že dokáže myslí regulovat pochody v lidském těle. V únoru 2009 vylezl na Kilimandžáro, samozřejmě opět jen v kraťasech, o dva roky předtím vystoupal v tomtéž oblečení do výše 7 300 metrů na Mount Everest, kvůli zranění nohy se ale musel vrátit. V roce 2008 se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů, když vydržel ponořený do ledu o minus dvaceti stupních po dobu jedné hodiny, 13 minut a 48 sekund. Tenhle svůj výkon brzy předčil, celkem své rekordy překonal šestnáctkrát, aktuální rekord z loňského roku činí jednu hodinu, 53 minut a dvě sekundy. Dohromady má v Guinnessově knize na kontě jednadvacet zápisů. 
Wim nás pohostil při běhu Peace Run, Stroe, Holandsko 2018

Carl Lewis, devítinásobný olympijský vítěz v atletice. 
 V roce 2000 v New Yorku.  

Danny Dreyer - zakladatel Chi Runningu - metody zdravého zůsobu běhu, tzv. běh bez úsilí, kterou také vyučuji a získal jsem celosvětový certifikát Master Instructor. 
 Při běhu v Central Parku v New Yorku 2016

Sri Chinmoy - mírový filozof, sportovec, skladatel, spisovatel a hudebník, který zasvětil svůj život službě lidstvu při více než 500 mírových koncertech po celém světě. Napsal přes 1600 knih, složil více než 20 000 písní, založil nejdelší běžeckou štafetu na světě Peace Run a nejdelší certifikovaný ultraběh, který je 3100 mil dlouhý, což je téměř 5000 km. 
Indonésie 2003 po závodě na 1 míli, kde jsem obsadil 3 místo.